Contact

Heeft u vragen over een van onze diensten of heeft u een reactie of opmerking voor ons?


Dan kunt u contact opnemen via onderstaand contactformulier. U kunt ons natuurlijk ook bellen of langskomen op ons kantoor.

Route


Oude Provincialeweg 54-A

5527 BR Hapert

0497 - 684 050

info@lamersenvandewijdeven.nl

Neem contact met ons op!


Mijn gegevens
Hier kunt u eventueel aangeven waarover het gaat.
Privacy
Door dit formulier te versturen geeft u ons toestemming voor het gebruik van de ingevulde gegevens voor het doel waarvoor deze in dit formulier worden gevraagd. U heeft natuurlijk het recht uw toestemming weer in te trekken.
Om spam tegen te gaan gebruiken we reCAPTCHA. De Google privacyvoorwaarden en servicevoorwaarden zijn van toepassing.

U kunt ons altijd bereiken via onderstaande mail-adressen!


Mailadres Afdeling Schade afhandeling

(Meld uw schade per mail via dit mailadres)

Mailadres Afdeling Hypotheken

(Voor vragen of aanleveren van documenten)

Algemene vragen

(Voor algemene vragen of opmerkingen)

Graag stellen wij ons aan u voor!


Wilt u weten wat Lamers & Van de Wijdeven voor uw financiële zaken kan betekenen? Loop eens binnen op ons kantoor of neem contact met ons op.

Jan van de Wijdeven

Jan van de Wijdeven

Hypotheekadviseur

Jan verzorgt de meest uitgebreide adviezen voor onze particuliere relaties. Hij is deskundig op het gebied van hypotheken inclusief alle financiële- en verzekeringsaspecten.

E: jan@lamersenvandewijdeven.nl

Jos Lamers

Jos Lamers

Adviseur Bedrijven

T: 0497 - 684050

E: jos@lamersenvandewijdeven.nl

Jos heeft zich toegelegd op de advisering van onze zakelijke relaties.

Erik van der Palen

Erik van der Palen

Kantoormanager & Adviseur Particulier

T: 0497 - 684050

E: erik@lamersenvandewijdeven.nl

Erik adviseert onze particuliere relaties op het gebied van schadeverzekeringen, bancaire diensten en levensverzekeringen.

Erik Schippers

Erik Schippers

Hypotheekadviseur

T: 0497 - 684050

E: eriks@lamersenvandewijdeven.nl

Erik verzorgt de meest uitgebreide adviezen voor onze particuliere relaties. Hij is deskundig op het gebied van hypotheken inclusief alle financiële- en verzekeringsaspecten.

Karinda Oosterbos

Karinda Oosterbos

Binnendienstmedewerkster Hypotheken

T: 0497 - 684050

E: karinda@lamersenvandewijdeven.nl

Karinda verzorgt de administratieve afhandeling van de hypotheekdossiers. Daarnaast verzorgt ze de administratieve taken en commerciële ondersteuning op het gebied van bancaire diensten en levensverzekeringen.

Jolanda van Baast-de Jong

Jolanda van Baast-de Jong

Binnendienstmedewerkster Hypotheken

T: 0497 - 684050

E: jolanda@lamersenvandewijdeven.nl

Jolanda verzorgt de administratieve afhandeling van de hypotheekdossiers. Daarnaast verzorgt ze de administratieve taken en commerciële ondersteuning op het gebied van bancaire diensten en levensverzekeringen.

Judith Hooijen

Judith Hooijen

Adviseur Bedrijven

T: 0497 - 684050

E: judith@lamersenvandewijdeven.nl

Judith adviseert onze zakelijke relaties op het gebied van schade en inkomensverzekeringen. Voor particuliere vragen kunt u ook bij haar terecht.

Mieke van Brunschot

Mieke van Brunschot

Commerciële ondersteuning & Schadebehandelaar Bedrijven

T: 0497 - 684050

E: mieke@lamersenvandewijdeven.nl

Mieke verzorgt de commerciële ondersteuning voor bedrijven. Daarnaast helpt ze onze zakelijke relaties bij het afwikkelen van hun schade.

Dirk Brands

Dirk Brands

Binnendienstmedewerker Bedrijven

T: 0497 - 684050

E: dirk@lamersenvandewijdeven.nl

Dirk verzorgt de administratieve taken en commerciële ondersteuning voor bedrijven. Voor particuliere vragen kunt u ook bij hem terecht.

Susan van de Sande-van Kollenburg

Susan van de Sande-van Kollenburg

Binnendienstmedewerkster Particulieren

T: 0497 - 684050

E: susan@lamersenvandewijdeven.nl

Susan verzorgt de administratieve taken en commerciële ondersteuning voor particulieren.

Jordie Breukers

Jordie Breukers

Binnendienstmedewerker Particulieren

T: 0497 - 684050

E: jordie@lamersenvandewijdeven.nl

Jordie adviseert onze particuliere relaties op het gebied van schadeverzekeringen. Daarnaast verzorgt hij ook de administratieve taken en commerciële ondersteuning voor particulieren.

Rian Hulsen-Schellekens

Rian Hulsen-Schellekens

Schadebehandelaar

T: 0497 - 684050

E: rian@lamersenvandewijdeven.nl

Rian helpt onze relaties bij het afwikkelen van hun schade. Zij zorgt voor de communicatie met de verzekeraar en zorgt ervoor dat de schade tot ieders tevredenheid behandeld wordt.

Esther Janssen-Klessens

Esther Janssen-Klessens

Schadebehandelaar

T: 0497 - 684050

E: esther@lamersenvandewijdeven.nl

Esther helpt onze relaties bij het afwikkelen van hun schade. Zij zorgt voor de communicatie met de verzekeraar en zorgt ervoor dat de schade tot ieders tevredenheid behandeld wordt. Tevens verzorgt Esther de financiële administratie.

Larissa Antonis

Larissa Antonis

Receptioniste & Binnendienstmedewerkster Particulieren

T: 0497 – 684050

E: larissa@lamersenvandewijdeven.nl

Larissa is het eerste aanspreekpunt en visitekaartje van ons kantoor wanneer je belt of ons bezoekt. Daarnaast verzorgt de administratieve taken en commerciële ondersteuning voor particulieren.